💕 💟 Valentýnská akce končí za:

 • Líbilo by se vám, kdyby vaše děti uměly skvěle anglicky?
 • Znáte to,... práce, domácnost, zvířata a ještě dělat dětem taxikáře na kroužky...
 • A vlastně stejně ani nevíte, jaký kurz pro děti vybrat, aby je učení bavilo a aby se opravdu i něco pořádného naučily?

Dejte svým dětem možnost naučit se anglicky přirozeně,
stejně jako se naučily svůj rodný jazyk. 


 • Budete mít chvíli na to, abyste si uvařili kafe a vypili je před tím, než z něj bude ledová káva.
 • Budete mít konečně chvíli času na sebe a Vaše děti se budou učit tak, že jim to v hlavě zůstane napořád.
 • Nebudete mít výčitky, že děti posadíte před tablet nebo počítač, protože se budou vzdělávat.
 • Nebudete dětem dělat taxikáře při dojíždění na kroužky a nebude z Vás urvaná matka (nebo otec).
 • A navíc uvidíte výsledky okamžitě, protože děti si začnou písničky zpívat a tím se učit důležitá slovíčka a fráze.

Mým cílem je, aby to současné děti měly snažší v životě a aby je učení bavilo.

Jmenuji se Martina Vokurková Chocová a jsem zakladatelkou Open English, anglické školy, kde se učí jinak – zábavně, a přitom s reálnými výsledky.

S výukou angličtiny mám mnohaleté zkušenosti v jazykovkách i velkých firmách. Věnuji se učení angličtiny již 20 let a posledních 8 let se intenzivně zaměřuji právě na angličtinu pro nejmenší.

Pro ty, kteří k nám nemohou dojíždět, jsem vytvořila:

Online kurz angličtiny pro děti CoolBeans®

 • Zábavná a hravá forma učení, díky které bude děti angličtina bavit.
 • Děti se učí anglicky přirozeně, podobně jako se učí svůj rodný jazyk.
 • Učí se kdekoli. Doma, na cestách, u babičky. Bez dojíždění.
 • Učí se kdykoliv a s neomezeným přístupem ke kurzu.

Díky tomuto unikátnímu způsobu výuky budou vaše děti v angličtině mnohem více sebevědomé a vy jim tak dáte šanci stát se úspěšnými v kterémkoli oboru budou chtít vynikat.

Proč učit děti angličtinu kurzem CoolBeans?

 • Získají v angličtině sebedůvěru a překonají strach z mluvení.
 • Naučená slovíčka jim zůstanou v hlavě napořád.
 • Pojmenují věci kolem sebe a naučí se jazyk pro život, ne pro písemku.
 • Budou si umět říct v angličtině o cokoli.
 • Díky angličtině to budou mít v životě jednodušší.
 • Nebudou muset vybírat práci podle jazyka, ale podle toho, co je baví.

Co online kurz CoolBeans obsahuje?

Kurz CoolBeans obsahuje 4 témata ze života, ve kterém se děti seznámí s angličtinou hravou, zábavnou a přirozenou formou. Budou zpívat, tančit a doma při tom budete mít zaručeně hodně veselo. 

1. modul Outside (Venku)

V úvodním videu se dozvíte, co si nachystat na téma Outside (Venku), co máte k dizpozici a jak se vším pracovat. Mladším dětem je dobré alespoň ze začátku pomoci a dívat se s nimi, podporovat je. Po dalším shlédnutí už zvládnou pracovat samy.

V prvních třech lekcích tématu Outside (Venku) se děti naučí 4 písničky, pozdravy a seznamovací fráze, 13 slovíček a frází, které se hodí venku na hřišti. Součástí lekcí jsou kartičky, hry, 3 pracovní listy, zpěvníčková karta, a dokonce i mp3 a texty pro ty rodiče, kteří neumí dost dobře anglicky.

2. modul Animals (Zvířata)

V úvodním videu se dozvíte, co si nachystat na téma Animals (Zvířata), co máte k dizpozici a jak se vším pracovat. Mladším dětem je dobré alespoň ze začátku pomoci a dívat se s nimi, podporovat je. Po dalším shlédnutí už zvládnou pracovat samy.

Ve 3 lekcích modulu Animals (Zvířata) se děti naučí další novou písničku, zopakují si pozdravy a seznamovací fráze, vstřebají 17 nových slovíček a frází k tématu „Zvířata“. Součástí lekcí jsou kartičky, hry, 3 pracovní listy, zpěvníčková karta, a dokonce i mp3 a texty pro ty rodiče, kteří neumí dost dobře anglicky.

3. modul Body (Tělo)

V úvodním videu modulu Body (Tělo) se dozvíte, co si nachystat na toto téma, co máte k dizpozici v kurzu a jak se vším pracovat. Mladším dětem je dobré alespoň ze začátku pomoci a dívat se s nimi, podporovat je. Po dalším shlédnutí už zvládnou pracovat samy.

Ve 3 videích modulu Body (Tělo) se děti naučí další novou písničku, zopakují si pozdravy a seznamovací fráze, vstřebají 14 nových slovíček a frází k tématu „Tělo“. Součástí lekcí jsou kartičky, hry, 3 pracovní listy, zpěvníčkovou kartu, a dokonce i mp3 a texty pro ty rodiče, kteří neumí dost dobře anglicky.

4. modul Halloween

V úvodním videu modulu Halloween se dozvíte, co si nachystat na toto téma, co máte k dizpozici v kurzu a jak se vším pracovat. Mladším dětem je dobré alespoň ze začátku pomoci a dívat se s nimi, podporovat je. Po dalším shlédnutí už zvládnou pracovat samy.

Ve 3 videích modulu Halloween se děti naučí další novou písničku, zopakují si pozdravy a seznamovací fráze, vstřebají 14 nových slovíček a frází k tématu „Tělo“. Součástí lekcí jsou kartičky, hry, 3 pracovní listy, zpěvníčková karta, a dokonce i mp3 a texty pro ty rodiče, kteří neumí dost dobře anglicky.

Jednotlivé aktivity jsem pro Vás logicky zařadila a vytvořila jedinečným způsobem tak, aby učení mělo co největší efekt, aby si toho děti co nejvíc zapamatovaly

Co koupí kurzu CoolBeans získáte?

 • 4 moduly plné praktické angličtiny
 • 16 videí v délce 415 minut
 • 7 písniček s texty od rodilého mluvčího
 • 12 pracovních listů
 • zabavené dítě na několik hodin
 • praktické vzdělání do života
 • přístup ke kurzu napořád

Jak to bude probíhat?

Kurz poběží online. Je rozčleněn do 4 modulů se 16 videi, ke kterým Vám pošlu vždy tip e-mailem tak, abyste z každého modulu dostali pro své dítě maximum. Zároveň kurz obsahuje instruktážní video o tom, jak s dětmi angličtinu probírat.

Studovat můžete kdykoliv a kdekoliv. Kurz vám zůstává napořád. Může ho s dětmi procházet tak, jak se to hodí vám. Principy a slovíčka z kurzu nemají omezenou platnost, proto je můžete využít i pro budoucí potomky.

Součástí modulů jsou písničky a pracovní listy, které dětem pomohou zapamatovat si angličtinu hravým způsobem.

Jak to vypadá uvnitř?

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř online kurzu CoolBeans.

Kolik kurz stojí?

Kurz CoolBeans nabízíme ve 3 variantách

Standard
2490 Kč
1990 Kč
4 moduly a 16 videí
7 MP3 tématických písniček
Seznam věcí, které budete ke kurzu potřebovat
MP3 nahrávky textu písní, nahrané rodilým mluvčím
Instruktážní video
Ilustrované slovníčkové a zpěvníčkové karty
Ilustrované pracovní listy
VIP
-
8390 Kč
Vše z verze Standard
NAVÍC: 3x individuální konzultace po telefonu nebo skypu
NAVÍC: Osobní setkání s autorkou kurzu, s možnou ukázkou výuky dětí

1 lekce a osobní setkání = 45 minut. Je potřeba si lekce i VIP osobní setkání s autorkou kurzu předem objednat na emailu martina@open-english-beroun.cz do 1 roku od zaplacení kurzu. Pokud individuální lekce ani setkání do 1 roku od objednání kurzu neproběhnou, není možné je nárokovat později. Místo setkání s autorkou kurzu je v Berouně, 15 minut cesty autem ze Zličína).

Je to pro mě a mé děti?

Možná si říkáte, jestli je kurz pro Vás vhodný. Tento kurz NENÍ rozhodně pro každého. Pokud žijete v zahraničí, kde se mluví anglicky, kurz sice Vaše děti pobaví, budou mít na hraní spoustu materiálu, ale v angličtině pro ně bude mít mnohem větší přínos, pokud s nimi chodíte mezi anglicky mluvící lidi. Pokud jste ale v zahraničí izolovaní, nikam nechodíte, sami anglicky neumíte, pak bude tento kurz pro Vás velkou pomocí. Pokud máte děti školkového věku nebo v první, druhé a nebo ve třetí třídě, pak je kurz udělaný právě pro Vás. Dětem školkového věku je vhodné při vypracování pracovních listů pomoci, starší děti již vše zvládnou samy. Při sledování po několikáté pak děti mohou pracovat již samostatně. Kurz je připravený tak, aby měl pro děti maximální užitek. Aktivity se střídají a jsou řazeny logicky a tak, aby to děti bavilo a zároveň se při tom učily.

Bude to dobrá investice? Vyplatí se to?

Kurz budete mít k dispozici napořád. Přístupové údaje Vám zůstanou i po skončení 4 týdenního cyklu. Můžete si tak videa pouštět i později a materiály využít s dětmi i doma. S kurzem získáte následující: -Získáte možnost studovat odkudkoli, prostě kdy a kde se to hodí Vám. Konec dojíždění na kroužky. -Uvidíte okamžitý výsledek u Vašich dětí, které si začnou písničky hned zpívat a užitečné fráze se budou učit přirozeně a hravou formou. -Vy se budete moci věnovat čemu potřebujete, třeba se konečně na chvíli začíst do Vaší oblíbené knížky a nebo si uvařit kafe (a vypít ho ještě teplé). -Nemusíte už řešit, že nestíháte děti vozit na kroužky a lítat sem a tam. -Nemusíte se cítit provinile, když je posadíte před počítač, protože děti se budou vzdělávat.

Jak je kurz dělaný? Je dostatečně kvalitní?

Kurz jsem vytvořila ve spolupráci s profesionály. Písničky jsme nahrávali ve studiu, zvučil, stříhal a upravoval nám je zvukař, který pracuje se známými muzikanty. Podklad vytvořili hudebníci, muzikanti, studenti konzervatoře a učitel konzervatoře Jiří Knotte. Pro zpěv mě připravovala učitelka zpěvu a zpěvačka Jana Vacková, která absolvovala rovněž konzervatoř a byla zároveň celou dobu nahrávání přítomna. Většinu textů napsal Steve Williams, američan, se kterým jsem na tomto projektu spolupracovala.

Jak můžu za kurz zaplatit?

Kurz zaplatíte převodem z účtu, nebo kartou. Ihned po připsání platby na bankovní účet Vám automaticky přijdou přihlašovací údaje a Vy můžete ihned začít se zábavným učením.

Jak získám přístupy do kurzu?

Přístupy získáte ihned po zaplacení kurzu. Přijdou Vám na email, který zadáte do formuláře při nákupu. Zkontrolujte si prosím, že je email správně zadaný a poté sledujte emailovou schránku. Je možné, že se někdy email od nás zatoulá do složky hromadné, promo akce či spamu, tak si ho prosím přetáhněte zpět do inboxu nebo do primární schránky, ať se Vám nic již neztratí. Pořád nic? Napište nám na info@coolbeans.cz a vyřešíme to 🙂

Na jak dlouhou dobu jsou přístupy do kurzu?

Přístupy do kurzu máte už napořád. Můžete si tak kurz opakovat s dětmi i později a nebo jej využít pro dalšího sourozence.

Neumím anglicky, bude to pro mé děti překážka?

To vůbec nevadí, že anglicky neumíte. Instruktážní videa pro rodiče jsou v češtině, stejně tak, jako materiály, které je potřeba nachystat. Samotná videa pro děti, ve kterých se učí hrou, jsou udělaná tak, aby je každý pochopil i bez znalosti angličtiny. Na začátku bude fajn, když budete u videa s dětmi, na druhé a další zkouknutí již můžou být děti úplně bez problémů samy.

Opravdu to funguje? Můžu tomu věřit?

Celý kurz jsem vytvořila nejen na základě mých zkušeností s angličtinou, které nejsou zanedbatelné (učím již 20 let a neustále se dále vzdělávám), ale také na praktických zkušenostech dalších profesionálů. Zařadila jsem prvky, které jsou publikované ve vzdělávacích studiích, knihách, které se zabývají vzděláváním dětí a psychologii výuky. Kurz je tedy vytvořen tak, aby se děti naučily slovíčka a fráze zábavnou formou. Učí se v něm hrou a tak, jak učíme děti náš rodný jazyk. Vytvořila jsem ho tak, aby dětem dalo maximálně za minumum času a hlavně, aby je to bavilo. Výsledky je možné vidět téměř okamžitě, protože děti si začnou zpívat písničky, které jsou vymyšlené tak, aby se děti naučily nové fráze a slova, která pak využijí v praktickém životě. Pokud i přes to vše nebudete s kurzem spokojeni, máte možnost mi do 14 dnů od zaplacení napsat, že chcete vrátit peníze a já Vám je pošlu zpět na Váš účet.

Co budu ke kurzu potřebovat?

Budete potřebovat připojení k internetu a zařízení, na kterém budete videa sledovat - telefon, tablet, počítač nebo internetovou televizi. Ke každému modulu budete mít k dispozici seznam věcí, které budete potřebovat a všechny materiály. Není potřeba obstarávat nic dalšího, protože to, co je na seznamu, máte běžně doma.

Jak probíhají jednotlivé lekce?

Na začátku každého modulu (každého tématu) je instruktážní video (v češtině), které je určeno pro dospělé. Děti na něj samozřejmě koukat můžou také, ale nebude pro ně asi příliš záživné. V něm Vám řeknu, co se bude probírat, jaká je struktura modulu, co budete potřebovat a co za materiály si máte stáhnout a připravit. Vše jsem pro Vás již nachystala. Vy si připravíte pouze tužku, pastelky atd. podle toho, co bude pro danou lekci potřeba a co Vám říkám ve videu. Ke každému modulu máte také nachystaný dokument, ve kterém je odškrtávací seznam věcí, které budou potřeba. Lekce (videa v angličtině) mají jasnou strukturu a ta se promítá do všech modulů. Na začátku se přivítáme, zpíváme uvítací písničku a na konci se loučíme a zpíváme Bye-bye písničku. Mezitím je spousta aktivit postavených tak, aby se děti naučily nová slovíčka a fráze.

Pro jaké děti je kurz určený?

Kurz je ideální pro děti školkového věku nebo v první, druhé a nebo ve třetí třídě. Záleží však na tom, kolik toho Vaše děti umí. Pokud neumí nic nebo jen něco málo, pak je kurz udělaný právě pro ně. Pokud jsou děti již více pokročilé a jsou např. v 5. třídě, doporučila bych spíše tento kurzy z našeho eshopu: https://open-english-beroun.cz/eshop/ Menším dětem (školkového věku) je dobré při vypracování pracovních listů pomoci, trénují si v nich totiž i jemnou motoriku, starší děti již vše zvládnou samy. Při sledování po několikáté pak děti mohou pracovat již samostatně. Kurz je připravený tak, aby měl pro děti maximální užitek. Aktivity se střídají a jsou řazeny logicky a tak, aby to děti bavilo a zároveň se při tom učily.

Jak to bude probíhat?

Po zaplacení Vám přijdou přihlašovací údaje a odkaz, na který když kliknete, dostanete se na přihlašovací stránku kurzu. Tam zadáte svoje přihlašovací údaje a uvidíte přehled jednotlivých modulů a lekcí. V úvodním videu v češtině Vám řeknu, jak bude vše probíhat a vysvětlím, proč jsem zařadila právě dané aktivity do kurzu. Řeknu Vám, proč se tyto aktivity střídají a proč trvají právě takovou dobu, kterou trvají. Ukážu Vám, jak s kurzem nejlépe pracovat a jakým tempem pracovat. V kurzu najdete všechny materiály, slovíčkové karty, pracovní listy, zpěvníčkové karty a MP3 nahrávky. Můžete si je stáhnout a materiály ke stažení vytisknout, případně zalaminovat, aby Vám déle vydržely. K dispozici máte i odškrtávací seznam, co vše budete potřebovat. Navíc dostanete skvělé tipy, jak s programem pracovat a jak z něj vytěžit co nejvíc. Také se dozvíte, proč se za každou cenu vyvarovat překládání a neptat se dětí „jak se řekne…?“.

Co se děti naučí?

Děti se naučí přes více než 54 slovíček, vypracují 12 pracovních listů, čímž si slovíčka a fráze opakují a navíc trénují jemnou motoriku. Naučená slovíčka a fráze jim v hlavě zůstanou, protože se je naučí zábavně a hravou formou. Jak bylo publikováno v mnohých vědeckých studiích, právě tak, se člověk učí přirozeně a trvale. K tomu budou umět 7 písniček, z nichž některé jsou ohromně užitečné (jako třeba písnička Clean Up, Clean Up, u které děti uklízejí).

V čem je tohle jiné oproti angličtině ve škole?

Tento unikátní kurz je vytvořen na základě mých 20 letých zkušeností a založen na výsledcích vědeckých studíí z oblasti vzdělávání a psychologii učení dětí. Protože se učení hrou, jak ho zavedl Jan Ámos Komenský již dávno z klasických škol vytratilo, a je to velká škoda, v tomto kurzu se k němu vracíme. Toto učení má totiž výsledky a děti baví.

Máte další otázky?

Zavolejte: + 420 603 11 88 70

Napište: info@coolbeans.cz

Tak hurá do akce

Možná si říkáte, že si počkáte na příště.

Odkládání není u dětí a jazyka na místě. Pokud chcete, aby to měly Vaše děti v životě snažší, je potřeba začít co nejdřív. Děti nasávají nové věci jako houby a byla by velká škoda právě toho nevyužít. Navíc vědecké studie tento fakt podporují. Čím dřív se děti začnou učit cizí jazyk, tím větší mají šanci, aby se ho naučily přirozeně - jako rodilý mluvčí.

Pokud tedy chcete pro svoje děti snažší budoucnost, objednejte pro ně kurz ještě dnes.

Nemáte co ztratit, lepší budoucnost pro Vaše děti startuje právě TEĎ a právě TADY.